Uzņēmuma informācija

line

SIA EKL/LS (iepriekš EKL/LPS) tika dibināta 1992.gada janvārī. Sākotnējā periodā tās darbības pamatvirzieni bija transports un metālapstrāde.

UPS

1992.gada oktobrī tika noslēgts sadarbības līgums ar transportkompāniju UPS (ASV) – vienu no atzītajiem pasaules līderiem vēstuļu, dokumentu un sīkpaku kurjerpiegādes joma.

2000.gadā EKL/LS top par UPS pilnvaroto parstāvi Latvijas Republikas teritorijā, sniedzot visa veida pakalpojumus, kas saistīti ar kravu transportēšanu un apstrādāšanu, tai skaitā konsultācijas sūtījumu veida izvēlē, brokeru pakalpojumus, kravu pārvietošanās elektronisko kontroli, sūtījuma atgriešanas iespēju, iespēju samaksāt par preci, kas atrodas sūtījumā, utt.

Kopš 1995.gada Latvijā ienākošo un no Latvijas izsūtāmo pa UPS kanāliem kravu piegādei EKL/LS izmanto speciālo UPS kompānijas čartera avioreisu, kurš tiek veikts no Rīgas lidostas darbdienās piecas reizes nedēļā. Kopš 2004.gada tiek veikti arī regulārie sauszemes kravu pārvadājumi starp Latviju un Eiropas valstīm.

Lai apkalpotu klientu visā Latvijas teritorijā, SIA EKL/LS rīcībā ir pietiekoši liels, tai piederošā, trafarētā kravas autotransporta parks.

Klientu ērtībai apkalpošanas centri atrodas ne tikai Rīgā (galvenais birojs), bet arī Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā.

Sniedzamo pakalpojumu augstais līmenis ir atzīts ar vairākiem valsts institūciju izsniegtajiem sertifikātiem un atļaujām: AEOF sertifikāts (drošības un drošuma sertifikāts, kā arī vienkāršoto muitas procedūru piemērošanas iespēju apliecinājums), atļauja kurjerpasta pakalpojumu sniegšanai, atļauja muitas brokeru un deklarantu darbības veikšanai, atļauja kravu komercpārvadājumu veikšanai, atļauja muitas noliktavas uzturēšanai.

EKL TOOLS

Paralēli transportpakalpojumiem EKL/LS veiksmīgi attīsta arī citu darbības virzienu: 1995. gadā dibināts inženieru konsultatīvais centrs EKL TOOLS augstražīgo metālgriešanas instrumentu ieviešanai ražošanā.

1995.gadā tika noslēgts līgums ar SGS Tool Company (ASV), 1997.gadā – ar kompāniju ISCAR Ltd. (Izraēla), 1999.gadā ar kompāniju POKOLM GmbH (Vācija), 2003.gadā – ar kompāniju AMAYA (Francija). EKL/LS pārtop par minēto kompāniju ražotās produkcijas ekskluzīvo izplatītāju Baltijas valstu teritorijā.

Inženieru Konsultatīvais Centrs (IKC EKL TOOLS) veic kompleksos pakalpojumus instrumentu izvēlē, apstrādes režīmu noteikšanā dažādiem materiāliem, uzņēmumu darbgaldu tehniskās modernizācijas rekomendāciju izstrādāšanā utml.

Uzņēmums pastāvīgi meklē un paplašina instrumentu piegādātāju loku. Lai paatrinātu pasutījumu piegādi mūsu klientiem, IKC EKL TOOLS noliktava piedāvā plāšu visvairāk pieprasīto standartveidīgo instrumentu klāstu. Pārējie instrumenti pēc klientu pasūtījuma tiek piegādāti ar UPS kurjerpastu visīsākajos termiņos (1-3 dienām).