Par POKOLM kompāniju

line
logo

      Kompānija „POKOLM Frastechnik GmbH&Co.KG” (Vācija) ir uzņēmums, veiksmīgi specializējušies profesionālo frēzēšanas instrumentu projektēšanā un ražošanā štanču un presformu izgatavošanai. Pie tam firma „POKOLM Frastechnik GmbH&Co.KG” pazīstama kā augstražīgo salikto frēžu ar maināmām griezējplāksnītēm un attiecīgo darbgaldu instrumentālā aprīkojuma ražotājs. Tieši šīs kāta frēzes tiek efektīvi izmantotas POKOLM instrumentu un aprīkojuma korpusu izgatavošanas procesos.

      “POKOLM – MILLING” sistēma piedāvā visplašāko korpusu un griezējplāksnīšu sortimentu, pateicoties tam ir iespējams veikt ar POKOLM instrumentiem līdz 90% frēzēšanas darbu, kas nepieciešami štanču un presformu izgatavošanai.

      Aizsargātie ar patentiem griezējplāksnīšu ligzdu konstruktīvie risinājumi nodrošina plāksnītēm optimālu atbalstu frēzēšanas procesā un izcilu stingrumu, sevišķi pie lielām padevēm.

      Griezējinstrumentu izvēle ar 0° ass slīpuma leņķi vai ar citu pozitīvo ass slīpuma leņķi (7°, 12°, 17°) nodrošina optimālos griešanas apstākļus, apstrādājot jebkuru no plašā klāsta materiāliem. Dzelzsnesaturošo materiālu frēzēšanai tiek piedāvātas īpašu konstrukciju frēzes ar griezējplāksnītēm, kurām ir speciālā ģeometrija un optimālie pārklājumi.

      Optimizēta instrumentu ģeometrija, cietsakausējumi un pārklājumi, speciāli izsrādāti nerūsējošiem, skābjizturīgiem un karstumizturīgiem materiāliem, garantē šo materiālu kvalitatīvu mašīnapstrādi. Gandrīz visiem POKOLM instrumentiem paredzēta iekšēja dzesēšana.

      Jaunākās produktu līnijas:

      “POKOLM” oriģinālās frēzes ar kompānijas ražoto instrumentālo aprīkojumu nodrošina ap 500 000 dažādu kombināciju.

      “POKOLM” instrumenti var tikt veiksmīgi pielietoti arī citās rūpniecības nozarēs: mašīnbūvniecībā, autorūpniecībā, aviobūvniecībā, kuģbūvniecībā u.t.t.), kur nepieciešami kvalitatīvie frēzēšanas darbi.