Par SGS kompāniju

line
SGS logo

      "SGS Tool Company" ir pazīstama pasaules tirgū kā ASV lielākais sīkgraudaino cietsakausējumu griezējinstrumentu rotācijas ķermeņu veidā: kāta frēžu, borfrēžu, urbju, centrurbju, rīvurbju un analogo specinstrumentu,- ražotājs.

      Viengabalaino cietsakausējumu griezējinstrumentu ražošanas līdera lomā „SGS Tool Company” apgādā patērētājus ar kvalitatīvo augstražīgo produktu.

      Visaptverošie ekspluatācijas izmēģinājumi parāda, ka izmantojot „SGS Tool Company” instrumentus, ir iespējams daudzkārt palielināt ražīguma normas, salīdzinot ar bieži lietojamām cietsakausējumu kāta frēzēm, kā arī ar izplatītajiem cietsakausējumu urbjiem. Šo augstražīgo izstrādājumu projektēšanas un ražošanas gaitā gūtā pieredze tiek ieguldīta katrā standartveidīgajā un speciālajā instrumentā.

      Patentētā četrzobu kāta frēze Z-CARB ar ekscentrisko ģeometriju un skaidrievas īpašu konstrukciju – ir revolucionārs risinājums frēzēšanas jomā. Ar Z-CARB frēzi ražīgums var tikt palielināts līdz 30 reizēm.

      Vislabākos rādītājus tīrapstrādē uzrāda pieczobu kāta frēze V-CARB. Tās unikālā ģeometrija un leņķa rādiuss nodrošina šā instrumenta izcilus tīrapstrādes un pustīrapstrādes rezultātus.

      „SGS Tool Company” instrumentu izturība un ražīgums tiek papildu palielināti pateicoties sērijas Ti-Namite pārklājumu uzklāšanai, jo tie nevien pagarina instrumenta resursu, bet arī ļauj palielināt griešanas ātrumu.

      Pašlaik instrumentu izturības palielināšanai izmanto daudzslāņu pārklājumus:

      Daudzslāņu parklājumi pēc „SGS Tool Company” tehnoloģijas nevien pagarina intrumentu ilgizturību, bet arī ekonomē patērētāju laiku un naudu, palielinot instrumentu izturību un ražīgumu.

      Instrumentiem piešķirti Starptautiskie kvalitātes sertifikāti pēc ISO 9001 un ISO 9002 standartiem.

      „SGS Tool Company” instrumentu izmantošanas rezultāti:

  • izturība 6-30 reizes lielāka, nekā instrumentiem, kas ražoti NVS valstīs;
  • rodas iespēja augstražīgi apstrādāt karstumizturošos sakausējumus, nerūsējošos tēraudus, titānu, rūdītos instrumentālos tēraudus ar cietumu līdz 65 HRC;
  • rodas iespēja augstražīgi apstrādāt alumīnija sakausējumus un plastītus ar speciāli konstruētiem patentētiem griezējinstrumentiem SKI-Carb, SHEAR-Carb, S-Carb;
  • rodas iespēja ievērojami, no 3 līdz 10 reizēm, palielināt konstrukciju un instrumentālo tēraudu, alumīnija sakausējumu un plastītu apstrādes režīmus, vienlaikus samazinoties griešanas spēkam;
  • rodas iespēja iztikt bez tīrīšanas un slīpēšanas operācijām, pateicoties apstrādājamās virsmas gluduma un precizitātes sasniedzamajiem rādītājiem;
  • rodas iespēja apstrādāt štanču un presformu detaļas pēc termoapstrādes, iztiekot bez iepriekšējām operācijām ar detaļu izmēru uzlaidēm.

      „SGS Tool Company” griezējinstrumentu priekšrocības tiek sasniegtas pateicoties stiprinātā īpaši sīkgraudainā (WC 0.5-0.15 mkm) cietsakausējuma izmantošanai, kā arī īpašās asināšanas dēļ. Instrumentu pārasināšana rūpnieciskajos apstākļos neprasa specaprīkojumu.

      „SGS Tool Company” instrumentu izgatavošana tiek balstīta uz augstas precizitātes un ražīguma pašizgatavoto darbgaldu izmantošanu, kas ļauj līdz ar izcilu kvalitāti noteikt konkurētspējīgas cenas.

      Nepieciešamības gadījumā iespējama instrumentu demonstrācija pasūtītāja ražošanas apstākļos.